Kontakta oss


Preben Larsson Holm

Projekt
preben@qteknik.se
026-19 90 99
070-680 24 64

Michel Matejic

Projekt ventilation
michel@qteknik.se
010-264 37 52
070-680 24 63

Niklas Savela

Styr- och reglerteknik
niklas@qteknik.se
010-264 37 04
070-680 65 60

Christian Hedström

Elinstallation
christian@qteknik.se
026-19 90 70
070-680 24 67

Jonas Savela

Kyla/Värmepumpar
jonas@qteknik.se
010-264 37 12
070-680 24 14

Joel Wejåker

Kyla/Styr
joel@qteknik.se
010-264 37 14
070-680 24 16

Marcus Engvall

Service
marcus@qteknik.se
010-264 37 61
070-680 24 57

Jesper Lindström

Arbetsledare elinstallation Gävle
jesper.lindstrom@qteknik.se
010-264 37 42
070-680 26 21

Mikael Holm

Arbetsledare elinstallation Hofors
mikael@qteknik.se
010-264 37 32
070-680 24 93

Thomas Sterner

Projektledare ventilation
thomas@qteknik.se
026-19 09 30
070-680 21 42

Felix Eriksson

Projektledare ventilation
felix@qteknik.se
010-264 37 48
070-680 22 42

Maja Holm

Skyltar
maja@qteknik.se
010-264 37 05

Susanne Vybiral

Ekonomi
susanne@qteknik.se
010-264 37 21
070-680 24 92

Telefon växel: 0771-99 00 99



Post/besöks/leveransadress

Q Teknik AB
Strömsbrovägen 18
803 09 Gävle

Kontaktlista Q teknik AB

Kontaktlista Q elteknik AB

Kontaktlista Q vent AB

info@qteknik.se

Hitta till oss

Q Teknik AB på Facebook


Q teknik AB 559014-6576


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
GLN-kod för e-fakturor är: 7365590146570
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.292453@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
Kund-id FSX7283
FE 301
105 69 Stockholm


Q elteknik AB 559236-9994


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.981147@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
Kund-id FSX4013
FE 301
105 69 Stockholm


Q vent AB 559267-8964


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsventilation Mellansverige AB
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.1049686@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetsventilation Mellansverige AB
Kund-id FSX6145
FE 301
105 69 Stockholm