Kontakta oss


Preben Larsson Holm

Projekt
preben@qteknik.se
026-19 90 99
070-680 24 64

Niklas Savela

Styr- och reglerteknik
niklas@qteknik.se
026-19 90 95
070-680 65 60

Christian Hedström

Elinstallation
christian@qteknik.se
026-19 90 70
070-680 24 67

Tony Håkansson

Service
tony@qteknik.se
026-19 90 82
070-680 24 38

Patrik Dahl

OVK/Injustering
patrik.dahl@qteknik.se
026-19 90 86
070-680 24 15

Jonas Savela

Kyla/Värmepumpar
jonas@qteknik.se
026-19 90 80
070-680 24 14

Maja Holm

Skyltar
maja@qteknik.se
026-19 90 97

Susanne Vybiral

Ekonomi
susanne@qteknik.se
026-19 90 87
070-680 24 92

Telefon växel: 0771-99 00 99



Post/besöks/leveransadress

Q Teknik AB
Strömsbrovägen 18
803 09 Gävle

Kontaktlista Q teknik AB

Kontaktlista Q elteknik AB

info@qteknik.se

Hitta till oss

Q Teknik AB på Facebook


Q teknik AB 559014-6576


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
GLN-kod för e-fakturor är: 7365590146570
VAN-operatör: Scancloud AB
Frågor ställs till: edisupport@scancloud.se, tel: 08-559 22 077

Fakturaadress Pdf-faktura

LIN1494@pdf.grantthornton.se

Fakturaadress papper

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
LIN1494 Scancloud
831 97 Östersund


Q elteknik AB 559236-9994


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.981147@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
Kund-id FSX4013
FE 301
105 69 Stockholm